AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA : KS LUBLINIANKA 1:1 (SIEDLECKI), LL - KS LUBLINIANKA : GÓRNIK II ŁĘCZNA (2:4)

W sobotę 27 października meczem wyjazdowym z AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA nasi chłopcy zakończyli tegoroczne zmagania w lidze wojewódzkiej. Po bardzo ciekawym spotkaniu, w którym byliśmy stroną przeważającą padł remis 1:1. Pierwsza na listę strzelców wpisała się drużyna gospodarzy. Bramkę na wagę remisu, a jak się później okazało na wagę awansu do grupy mistrzowskiej, zdobył KRZYSZTOF SIEDLECKI. Remis w tym spotkaniu wystarczał do zajęcia drugiego miejsca w grupie, ponieważ w meczu ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI z MOTOREM LUBLIN padł wynik 2:1. Jak mówi stara maksyma "szczęście sprzyja lepszym". Brawo drużyna!

Tego samego dnia, w przedostatniej kolejce ligi lubelskiej, nasi młodzi zawodnicy ulegli na własnym boisku drużynie GÓRNIK II ŁĘCZNA wynikiem 2:4.