Turniej w Nadrzeczu 8 - 10 marca 2019

W dniach 8 - 10 marca 2019 roku nasi chłopcy brali udział w turnieju rocznika 2007 organizowanym w miejscowości Nadrzecze koło Biłgoraja. Był to kolejny raz kiedy gościliśmy na boisku w tej miejscowości, ponieważ w 2018 roku również rywalizowaliśmy w ramach poprzedniej edycji tego turnieju.

W pierwszy dzień zmagania rozpoczęliśmy od spotkania ze Stalą Rzeszów, w którym to spotkaniu szczęście nam niestety nie dopisywało i ulegliśmy drużynie ze stolicy Podkarpacia wynikiem 2:0, mimo iż pierwsza bramka padła z kilkumetrowego spalonego.

W drugim dniu mieliśmy do rozegrania 4 mecze. Jak się później okazało był to bardzo udany dzień dla naszych chłopców, ponieważ na 12 możliwych punktów do zdobycia naszym łupem padło 10 oczek. Najpierw rozpoczęliśmy od bezbramkowego remisu z Bronowianką Kraków, po czym w kolejnych meczach odprawiliśmy z kwitkiem odpowiednio drużyny OSIRu Biłgoraj, pokonując ich wynikiem 2:1 oraz zespół Orląt Czosnów, wygrywając 3:0. Ostatnim meczem do rozegrania tego dnia było spotkanie z późniejszym zwycięzcą całego turnieju, zespołem APMT Polska. Spotkanie to stało na bardzo wysokim poziomie, a wynik ważył się do samego końca.Ostatecznie zwycięstwo padło naszym łupem, plasując nasz zespół po dwóch dniach zmagań na drugim miejscu w tabeli.

Ostatniego dnia zmagań pozostało nam do rozegrania 2 mecze. W pierwszym spotkaniu z drużyną DYFK LEADER Czervonograd z Ukrainy niestety nie udało nam się znaleźć drogi do bramki przeciwnika, a całe spotkanie, mimo ambitnej gry,  zakończyło się bezbramkowym remisem. Taki wynik spotkania oznaczał, że w ostatnim meczu tego turnieju z zespołem Czarnych Oleszyce będziemy walczyli o drugie miejsce w końcowej klasyfikacji. Niestety mecz ten nie potoczył się po naszej myśli i mimo przewagi w posiadaniu piłki to przeciwnicy trafiali do naszej bramki pokonując nas wynikiem 3:0. Wyrównany poziom drużyn jak i późniejszy rozkład wyników sprawił, że ostatecznie turniej zakończyliśmy na 5 miejscu.

Na pocieszenie nagrodę indywidualną w turnieju otrzymał Krzysio Siedlecki, który z pięcioma bramkami na koncie został najlepszym strzelcem tego turnieju, pokonując w konkursie rzutów karnych zawodnika Czarnych Oleszyce, który również zgromadził 5 trafień.

W ogólnym rozrachunku nasi chłopcy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, pokazując momentami kawał dobrego futbolu, a gorsze momenty na pewno posłużą trenerom jako bardzo dobry materiał szkoleniowy.

Brawo drużyna!