AVIA ŚWIDNIK : KS LUBLINIANKA 0:2 (PACEK, SIEDLECKI)

W poniedziałkowe popołudnie rozegraliśmy drugą kolejkę wiosennej rundy ligi wojewódzkiej. Tym razem nasi chłopcy rywalizowali na wyjeździe z drużyną ze Świdnika. Do meczu podeszliśmy z dużym respektem dla przeciwnika, co było widoczne w pierwszych minutach meczu, kiedy to drużyna gospodarzy częściej była przy piłce. Zaowocowało to również  kilkoma groźnymi sytuacjami pod naszą bramką. Z upływem czasu nasi młodzi zawodnicy zaczęli jednak nabierać rozpędu i przejmować kontrolę na boisku. Mimo ambitnej gry oraz kilku "setek" niestety nie udało nam się zmienić rezultatu i na przerwę schodziliśmy z bezbramkowym remisem. Po przerwie nasza drużyna nadal przeważała na boisku stwarzając coraz to groźniejsze sytuacje podbramkowe. Po jednej z wzorowo wyprowadzonych kontr, podanie z prawego narożnika boiska, na bramkę zamienił Szymon Pacek. Otworzenie wyniku sprawiło, że jeszcze śmielej zaczęliśmy sobie poczynać na boisku, czego efektem była bramka ustalająca wynik tego spotkania na 2:0, strzelona przez Krzyśka Siedleckiego, którego doskonałym podaniem za plecy obrońcy, obsłużył Szymek Pacek. Nasi chłopcy pokazali tym meczem, że umieją grać w piłkę i mimo niezasłużonej przegranej w pierwszym meczu nadal aspirują do miana najlepszego zespołu ligi wojewódzkiej w kategorii Młodzik Młodszy. Brawo drużyna!